KONST / Litografier / Färglitografi 12702273
nr 1270 2273
Johan Petterson
(f. 1957), Sverige
Färglitografi, Gris. Signerad, numrerad 93/360. Motivet: 34x46 cm
Johan Petterson, svensk bildkonstnär född 1957.
Utrop:
400 kr
Såld:
100 kr
måndag 26 augusti 2019
kl 19:21:17
26/8 17:12:47